BeatMakeKing
wtorek, 27 grudnia 2011
1#
O, a co to za
kasa fiskalna
? - z życia wzięte.. ;)
1 komentarz:
efeszet
3 stycznia 2012 14:34
nie kasa fiskalnuj mi tu ,tylko dawaj bity tutaj!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
nie kasa fiskalnuj mi tu ,tylko dawaj bity tutaj!
OdpowiedzUsuń